O mne

Volám sa Mariana mám 28 rokov, som mamou 3 ročnej dcérky a pracujem ako učiteľka v MŠ. Popri zamestnaní, externom štúdiu, rodine, dome a záhrade vyrábam pre Vás darčekové predmety podľa vášho želania 😀

V júli 2015 som sa plánovaním vlastnej svadby dostala k scrapbookingu. Vždy som snívala o tom, ako si svoju svadbu vyzdobím. Začala som teda vyrábať svadobné oznámenia, menovky, visačky na fľaše, pierka a knihu hostí. Tam sa zrodila moja láska ku papieru.

5 rokov sme žili v Nemecku a tam som sa stretla aj so Scrapbookingom.

Vtedy som ešte všetko strihala ručne nožnicami 😀 Kolegyne v práci mi potom odporučili vianočné trhy a na moje prekvapenie som aj hneď dostala pozvánku. Veľmi som sa tešila, že sa im moja tvorba páčila a takmer všetko sa popredalo. Za zarobené peniaze som si kúpila rezačku papiera a vyrezávací stroj Big Shot. K narodeninám som dostala od manžela šijací stroj a tam sa zrodil môj originálny nápad, prišívať na albumy okienko. V Nemecku som pochodila veľa trhov na rôznych miestach a bola som rada, že som podobný nápad u nikoho nevidela.

V roku 2018 sme sa vrátili na Slovensko a narodila sa nám dcérka. Na moje potešenie sa moja tvorba rozbehla aj na slovenskom trhu. Keď sa snažím zrelaxovať a načerpať nové inšpirácie, rada sedím v prírode a háčkujem. Okrem toho rada čítam, šijem, plávam, tancujem a pečiem.

Do budúcna mám ešte veľa cieľov napríklad naučiť sa kaligrafiu a zdobiť moje výrobky originálnych písmom.